instagram facebook whatsapp-call
צור קשר

לקבלת ייעוץ

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

  אשפוזית פרטית

  אשפוזית פרטית וטיפול מלא

  גמילה מהתמכרות היא תהליך לא פשוט, כך מעיד כל מכור שניסה לעשות זאת, בין אם הצליח ובין אם למרבה הצער הטיפול נכשל. בחלק מן המקרים, ימליץ המטפל, הפסיכולוג או הפסיכיאטר, על אשפוזית פרטית. אשפוזית פרטית היא לוקסוס של מכורים המבקשים להיגמל ולצאת לחיים חדשים, אמנם לוקסוס מפוקפק מעט, אבל מתברר שהוא אכן עשוי להיות לא רע, בתנאי שאתם בוחרים במקום הנכון. למה צריך אשפוזית פרטית ואיך בוחרים את המקום המדויק עבורכם לעבור בו את התהליך הזה? מומחי מרכז הגמילה בראשית הכולל אשפוזית פרטית מושלמת ישמחו לעזור לכם להבין, יש מצב שזה יכול להתאים לכם?

  מהי בדיוק אשפוזית פרטית

  אשפוזית פרטית היא מעין מלונית סגורה אבל גמישה בתנאיה, אין מדובר במחלקה סגורה לאשפוז בכפיה עבור מכורים, אלא מחלקת החלמה פרטית למכורים המעוניינים לצאת ממעגל הקסמים ולחזור לחיים. באשפוזית גמילה נמצאים מכורים למשך תקופת זמן מוגבלת, לרוב סביב משך חודש פחות או יותר, ובה הם מקבלים מעטפת אישית של תמיכה מדויקת לתהליך הגמילה שהם עוברים. למה זה כל כך חיוני? מפני שהשלב הראשון בתהליך הגמילה הינו פעמים רבות מלווה בתסמינים פיזיים ונפשיים קשים, הדורשים פיקוח רפואי וגם תמיכה עמוקה לאורך הדרך. לאחר תקופה התסמינים מוקלים וניתן להתמודד איתם גם בכוחות עצמיים, אבל בתחילתה פעמים רבות אין מנוס מלוודא שיש בשטח מישהו מומחה שידע להתמודד עם כל מצב קיצון.

  אלו מצבי קיצון עשויים להתרחש

  לפעמים מדובר בצניחה דרסטית של מצב הרוח, התקפים נפשיים שונים, או תסמינים רגשיים אחרים, שנגרמים בגלל הצורך הנפשי העמוק של המכור למוצר ממנו הוא מעוניין להיגמל ואותו הוא הפסיק לצרוך. לפעמים מדובר אפילו בתסמינים רפואיים פיזיולוגיים כמו למשל עייפות משמעותית, ירידה בלחץ הדם, האטה בקצב הלב, ירידה בתיאבון ועוד. במצבים כאלו יש צורך במעקב פיזי ונפשי כאחד, שיוודא שהתהליך עובר כשורה ויעניק רשת ביטחון וכוחות נפש כדי שלא להישבר מן התופעות הללו ולהצליח לעבור אותם. אחרי השלב הקשה הזה, תחול רגיעה מסוימת ומשם והלאה ניתן יהיה בהדרגה לצאת מן האשפוזית ולחזור לחיים. מתלבטים? דואגים לנפש שלכם? אנחנו כאן למענכם. דברו איתנו איך שתרצו.

  לקבלת ייעוץ

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

   שירותים נוספים

   post-image
   אשפוזית תחלואה כפולה

   תחלואה כפולה טיפול באשפוזית תחלואה כפולה היא הגדרה כוללת להתמכרות שמלווה מצב נפשי מוגדר, כמו למשל- התמכרות לסמים של אדם הסובל...

   המשך קריאה
   post-image
   גמילה מפורנו ומין

   ההתמכרות למין מונעת את האפשרות לאהבה אמיתית וכנה. זוהי הפרעה בשליטה בדחפים השולטת במתמכר ומשפיעה לרעה בכל תחום ואורח חייו. הטיפול...

   המשך קריאה
   post-image
   גמילה מסמים קשים

   מרכז גמילה מסמים קשים התמכרות לסמים בשלבים הראשונים מתפתחת ברמה הפיזית. הגוף מתרגל לרעלנים הנכנסים כל הזמן, ובהיעדר התרופה, מסמן זאת...

   המשך קריאה

   שאלות תשובות בנושא אשפוזית פרטית

   אשפוזית פרטית מציעה יחס אישי ומסור יותר, עם זמינות גבוהה של הצוות המטפל. לרוב התנאים נוחים ומפנקים יותר, עם חדרים פרטיים ומתקנים איכותיים. בנוסף, האשפוז הפרטי מאפשר גמישות ודיסקרטיות, ונותן תחושה של שליטה ופרטיות למטופל ולמשפחתו.

   ברוב המקרים, רמת הטיפול הרפואי באשפוזית פרטית דומה לזו שבבית חולים ציבורי, שכן הרופאים והמטפלים עובדים לרוב במערכת הציבורית במקביל. עם זאת, המעקב הצמוד, הזמינות הגבוהה של הצוות והתנאים הנוחים יכולים לתרום לתהליך ההחלמה ולחוויית האשפוז בכללותה.

   אשפוזית פרטית יכולה להתאים לכל מי שמעוניין בטיפול אישי ובדיסקרטיות מרבית, ומוכן להשקיע משאבים כספיים לשם כך. היא יכולה להועיל במיוחד לאנשים הזקוקים לניתוחים או טיפולים מורכבים הדורשים שהות ממושכת, או כאלו השואפים לפרטיות ונוחות בתקופת האשפוז.